Čím potešiť rodičov a ich novorodencov?

Narodenie dieťatka je jednou z najkrajších udalostí v živote všetkých rodičov. A aby bola ich radosť ešte väčšia, býva dobrým zvykom obdarovať ich milým alebo praktickým darčekom. Zopár tipov máme pre vás aj my. Pozrite sa na ne.

  1. Darčekový kôš pre bábätká

Darčekový kôš ste už určite niekedy darovali napríklad na svadbu alebo narodeniny. Vyskúšajte niečo podobné aj v prípade novorodencov! Čo by mal taký darčekový kôš pre bábätká obsahovať? Je to len na vás, my ale odporúčame osvedčenú klasiku ako plyšové medvedíky,  dupačky, detské topánočky, cumlíky a podobne. Nezabudnite ani na kartičku s osobným venovaním.

  1. Album „Moja kniha“

Všetci rodičia majú jednu vec spoločnú. Dieťatko je pre nich anjelik. Sledujú každý jeho krok, každú zmenu, každý nový objav. Pritom fotia a fotia, najmä teraz v dobe smartfónov. Aby neskončili všetky fotky iba na Facebooku alebo Instagrame, darujte im album „Moja kniha“. Po rokoch, keď deti vyrastú, sa k nemu vrátia a zostanú im krásne spomienky.

  1. Autosedačka

Možno ste uvažovali nad kočíkom, ale pozor, ten si väčšinou rodičia kupujú sami ešte pred narodením dieťatka. Ak chcete vybrať niečo podobne užitočné a zároveň hodnotné, poradíme vám autosedačky. Na tie sa často zabúda, pritom každý, kto má auto, takýto darček bezpochyby ocení.

  1. Knižky, DVD a CD

Kniha je dar, ktorý má štýl a vždy poteší. To v plnej miere platí aj o detských knižkách a leporelách. K nim nezaškodí pridať aj DVD s peknými animovanými rozprávkami alebo CD s detskými pesničkami. Ponuka je naozaj široká, je z čoho vyberať, tak skúste spraviť svoj výber čo najpestrejší.

  1. Plienky

Keď už si naozaj neviete dať rady, stavte na plienky. Veľa plienok. Možno tento darček nie je až taký originálny, ale určite je veľmi praktický. Veľkou výhodou je, že ho môžu kúpiť viacerí ľudia a nič zlé sa nestane. Duplicita v tomto prípade vôbec nie je na škodu, plienok sa predsa spotrebuje takmer nekonečné množstvo. Ak však tento druh darčeku darovať nechcete, ešte vždy je tu aj iná možnosť. Dieťa vyrastie veľmi rýchlo a bude potrebné sa zameriavať i na jeho dentálnu hygienu. Preto odporúčame porozmýšľať i nad detskou zubnou pastou.