Máte nového priateľa?

západ slna na pláži

Tak to vám samozrejme gratulujem. Máme tu pre vás nachystaných pár rád, ktoré môžete využiť ak sa zaradíte do jednej z našich skupiniek. Pravdepodobne sa zaradíte.

  1. Skupina

Patria do nej tie ženy, ktoré svojich súčasných frajerov opúšťajú až v momente, keď už majú toho nového istého. Fáza zamilovanosti, určite prifabuje svet na ružovo a v vôbec nemáte potrebu niečo riešiť, ale verte mi, pár vecí na ktoré by ste si mali dať pozor sa tam nájde.

  • Pozor na mená! Tradičné faux pas… Zmýliť si nového so starým dá zabrať aj tomu najmenšiemu egu… Naša návyková myseľ tak, ale už proste funguje. Pri sexe je to určite najťažšie, ale nepoteší to nikdy.
  • Váš terajší priateľ je zaručene INÝ ako váš býalý. Napríklad váš priateľ mohol mať v byte len svoj nábytok na mieru, je dosť pravdepodobné, že ten nový bude milovať IKEU. Vaše tendencie mysle spôsobia že sa k nemu správať, či od neho budete čakať reakcie ako od bývalého.. Snažte sa to však vedome nerobiť.  Každý muž je proste iný, má iné vlastnosti, kvality, či potreby. 

    2. Skupina

Tu patria všetky ženy, ktoré boli dlhšie samy. Patríte medzi ne? Tak si dajte pozor na tieto veci…

  • Určite budete prichádzať na to, že máte na seba málo času. Je to tak, je ho určite menej, ale naučte sa stým pracovať
  • Do vzťahu je totiž potreba investovať. Predovšetkým časom, energiou a pozornosťou.Jeden krát do týždňa na rande s frajerom na hlbší vzťah určite nestačí
  • Určite budete musieť obmedziť. Či už vaše tradičné rituály s kozmetikou tiande, klubové stredy či welness utorky s kamarátkami. Pripravte sa na to.
  • Zároveň na seba nezabúdajte a ďalej sa hýčkajte. Dá to prácu, nájsť tú správnu strednú mieru. Medzi tým koľko pozornosti venujete seba samej, koľko svojmu partnerovi, priateľom, etc.